Kitap Hazırlıkları

  Kitap dosyalarınızı kapak tasarımı, mizampaj, redaksiyon,    editöryel yardım ile baskıya hazır hale getiriyoruz.

Neden egokitap ajansı?

  Egokitap sadece bir ajans değil aynı zamanda yayınevidir. Kendiside yayın üretmekte olduğu için kitap sektörünün tüm alanlarında size destek verebilir. Egokitap sizi yayın piyasasındaki acımasız şartlardan korur. Yayınevimiz sadece popüler olan, çok satan ya da meşhur bir yazarı olan kitapların yayınlanması ilkesine karşıdır. Değeri olan her metnin yayınlanması ve okuyucusuyla buluşmasını temel alan bir anlayışa sahiptir.

  Bazen bir kitabın yayınlanma süreci yazım aşamasından daha çok insanı yorabilir. Doğrudan Yayıncılıkta aracılar ortadan kalktığı için daha verimli bir süreç takip edilir. Yayıncılığın asıl temel prensibi okuyucu ile yazarı buluşturmaktır.

 Yayınevimiz KDY’de yayınlanacak kitaplarınızın ajans hizmetlerinin tamamını üstlenir. Süreci sizinle birlikte takip eder. Kitabınızın kapak tasarımını, redaksiyonunu, mizanpajını (dizgisini), son okumasını ve editöryel incelemesini yapar. Bu hizmetlerden istediğinizi alıp almamak size kalır. Yayın sürecinde karşılaşabileceğiniz her konuda yanınızda yer alır.

  Kitap yayınlamak için herhangi bir ön şart yoktur. Kişi ya da kurum farketmez. Herkes kitap yazabilir ve yayınevimizden destek alabilir.

Kimler hizmet alabilir?

Nasıl başlarım?

  Bize telefon yada mail ile ulaşabilirsiniz. İletişime geçtiğiniz andan itibaren bütün süreci sizinle takip ediyoruz.

Hangi aşamaları takip etmeliyim?

Öncelikle KDY’nin internet sayfasına girerek üyelik oluşturulur. (https://kdy.kitapyurdu.com) İstenen belgeler yüklenip "KDY Ajans Desteği İstiyorum" seçeneği işaretlenmelidir.

    Editörlük

  Kitabınızın son imla hatalarını, anlatım bozukluklarını düzeltiyor ve kitabın genel kompozisyonunu gözden geçiriyoruz. Önsöz, biyografi ve arka kapak yazılarında destek veriyoruz.

    Kapak Tasarımı

  Kapak tasarımını sizin görüşünüzü alarak yapıyoruz. Font ve görseli seçebiliyor bir defaya mahsus revizyon isteyebiliyorsunuz.

    Mizanpaj

  Sayfa tasarımınızı KDY’nin istediği standartlara göre yapıp baskıya hazır hale getiriyoruz.

Neler yapıyoruz?